Sufity napinane

System sufitów napinanych

System sufitów napinanych to niesamowite możliwości aranżacji wnętrza ograniczone jedynie wyobraźnią projektanta. Bogata paleta kolorów folii o różnych wykończeniach sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Sufity z nadrukiem szczególnie polecamy do pokoi dla dzieci. 

Zapewniamy satysfakcję naszych klientów od 2007 roku

Za pomocą sufitu napinanego można uzyskać dowolny kształt nowego sufitu. Można tworzyć konstrukcje: płaskie, wielopoziomwe, z wykorzystaniem łuków, owali i innych figur geometrycznych.

W suficie napinanym można montować punkty oświetlenia tradycyjnego i niekonwencjonalnego (led, światłowód) oraz podświetlać go od góry. W suficie napinanym można również montować systemy wentylacji i nawiewu.

Sufit napinany jest wodoodporny. Chroni pomieszczenie przed zalaniem z góry oraz stanowi ochronę przeciwwilgociową. Jest antyelektrostatyczny, co oznacza, że nie przyciąga drobin kurzu i innych zanieczyszczeń.

Montaż sufitu w prostym pomieszczeniu trwa zaledwie kilka godzin, bez kurzu i potrzeby wynoszenia mebli!

Firma NEXT od 2007 roku wykonała ponad 20 tysięcy m2 sufitów napinanych. Posiadamy certyfikaty na nasze sufity napinane oraz udzielamy pisemnej gwarancji.